Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo :( )

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo :( )

Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo 🙁 )

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo :( ) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo :( )". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opinia Mistrza/Saszy/Iwana z ksiazki “Mistrz i Malgorzata” na temat Moskwy. (na przynajmniej kilka zdan, inaczej sie nie bedzie liczylo :( ), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *