Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki.

Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Witam, proszę o zadanie na ten moment o treści: Wykaż że, dla mianownika bardzo małego wychodzą bardzo duże liczby. Chodzi o ułamki., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *