Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej :)

Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Czy ktoś już miał sprawdzian z II połowy XIX wieku, z bliżej historii 3? Grupa A i B. Jeśli ktoś wie co było, piszcie, a jeśli ktoś miałby ten sprawdzian, to jeszcze lepiej :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *