Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-………………………………….

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-………………………………….

Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-………………………………….

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-…………………………………. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-………………………………….". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zadanie7. Do poniższych dzieł dopisz ich autorów a)”Boże coś Polskę”-……………………………………….. b)”Wolność wiodąca lud na barykady”-…………………………………., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *