Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka :) Plis na dziś !

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka :) Plis na dziś !

Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka 🙂 Plis na dziś !

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka :) Plis na dziś ! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka :) Plis na dziś !". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przygotuj 3 fragmenty opisujących głównego bohatera z książki pt: “Przygody Tomka Sawyera” czyli Tomka :) Plis na dziś !, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *