Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach?

Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jeśli przykładowy samochód jedzie z prędkością 70 km/h to czy kierowca będący 50 m od przejścia dla pieszych potrąci człowieka na pasach?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *