Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie.

Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Siemanko, wczoraj pisalem sprawdzian z matmy i bede go poprawial za kilka dni, chcialbym prosic o wytlumaczenie tych zadan, ew. rozwiazanie., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *