Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ!

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ!

Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ!

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ!". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wyjaśnij, dlaczego należy jeść produkty bogate w wapń. Podaj potem 3 przykłady takich produktów. PLISS O SZYBKĄ ODP.! DAJĘ NAJ!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *