Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w.

Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wymień trzy przykładowe powody, które przyczyniły się do rozwoju turystyki w krajach wysoko rozwiniętych w II połowie XX w., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *