Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj ;)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj ;)

Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj 😉

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj ;) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj ;)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jakie zabytki w Konstantynopolu, z czasów cesarstwa bizantyńskiego, zachowały się do dziś i możemy je oglądać? Chodzi mi o dokładne nazwy dam naj ;), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *