WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd :) :D :P (*.*)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd :) :D :P (*.*)

WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd 🙂 😀 😛 (*.*)

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd :) :D :P (*.*) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd :) :D :P (*.*)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania WAŻNE !!!! DAJE NAJ! Jakie osiągnięcia miał Stefan Batory? P.S::::: W krótkich punktach a nie litanie na dwie strony!!!!!!! xd :) :D :P (*.*), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *