pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ?

pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania pompa elektryczna o mocy 2 kW pompuje wodę ze studni na wysokość 30 m. Ile wody ze studni może dostarczyć ta pompa w ciągu jednej minuty ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *