Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj :)

Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Poproszę o wyjaśnienie: jak odróżniać poszczegolne części mowy w niemieckim bądź jakiś link do strony. Daje max i naj :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *