Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach.

Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Uzupełnij tabelę.Wpisz do niej , odczytane z klimatodiagramów , wartości temperatury powietrza (t) i sumy opadów (o) w podanych miesiącach., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *