Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt?

Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Dwa pisaki i trzy zeszyty kosztują 23 zł. Pięć takich pisaków i trzy zeszyty kosztują 35 zł. Ile kosztuje jeden pisak i jeden zeszyt?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *