Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc :-)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc :-)

Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc :-) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc :-)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Oblicz o ile średnio na 100 m spada wartość ciśnienia atmosferycznego w troposferze wiedząc że na szczycie o wys 2500 m n.p.m. wynosi ono 759 hPa . Bardzo proszę o pomoc :-), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *