Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ?

Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz działanię i odpowiedź do pytania : Hania miała 10 cukierków ABC. Włożyła do torebki połowę cukierków. Ile w torbie było cukierków ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *