Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x)

Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x)

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wyznacz wartość k tak, aby liczba 1 była pierwiastkiem wielomianu W (x )=−3 x³+(k+1) x²+6k x−12 , a następnie oblicz pozostałe pierwiastki wielomianu W (x), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *