Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc!

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc!

Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc!

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc!". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz w czterech zdaniach, do kogo i w jakiej sytuacji powiedziałbyś lub powiedziałabyś: “I ty, Brutusie, przeciwko mnie?”. Proszę o szybką pomoc!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *