Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH.

Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Aktywność enzymu zależy od pH środowiska, w którym on występuje. Podaj trzy przykłady enzymów działających w różnych pH., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *