Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!!

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!!

Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!!

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!!". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Dlaczego chłopcu zależało na bursztynowej koronie ? Jakie okoliczności sprzyjały kradzieży? Opowiedz o tym zdarzeniu.!!!!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *