Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ?

Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Dany jest ciag (an) o wyrazie ogolnym an=-n^+16 dla nwiekszego lib rownegoc1 . Liczba dodatnich wyrazow tegi ciagu jestcrowna ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *