Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na .

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na .

Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na .

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na . poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na .". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Rozpoznaj zwierzę na ilustracji [dżdżownica] i uzupełnij notatkę na ten temat. Jest przedstawicielem . Żyje w jego rola w przyrodzie polega na ., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *