W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi

W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Ada 1 TANGGAPAN untuk pertanyaan: “W jaki sposób moneta, którą zauważył Charlie, znalazła się na ulicy? Napisz krótkie opowiadanie pod tytułem Historia zagubionej pięćdziesięcio pensówki .Proszę o szybkie odpowiedzi

 1. “Historia zagubionej pięćdziesięciopensówki”
  Pewnego dnia w małym miasteczku Lipno, wydarzyła się ciekawa sytuacja. Od wielu lat mieszka tam wesoły staruszek o imieniu John. Jest on samotny, ale często odwiedzają go sąsiedzi, żeby zapytać się czy czegoś nie potrzebuje. Niedawno była tak piękna pogoda, że John postanowił wybrać się na spacer, niestety nie przewidział tego, że w połowie drogi bardzo źle się poczuje. Na całe szczęście, w momencie kiedy wyczerpany John usiadł na ławce i zaczął ciężko oddychać ulicą przechodził mały chłopiec. Chłopczyk widząc staruszka podbiegł do niego i zapytał:
  -Czy nic Panu nie jest? Może Panu jakoś pomogę? Wezwać karetkę?
  -Witaj chłopcze! Nie, dziękuję już mi trochę lepiej – odparł John.
  -Mam na imię Charlie. Może pomogę Panu dojść do domu? – zapytał chłopiec.
  -Nie chcę ci zawracać głowy, ale jeśli byłbyś tak miły, to chętnie skorzystam z Twojej propozycji. Aha, i mam na imię John – rzekł starzec.
  Gdy Charlie podszedł do Johna, aby pomóc mu się podnieść z ławki, zauważył na ziemi monetę. Schylił się, podniósł ją i powiedział:
  -Panie John, niech Pan spojrzy co znalazłem! Jaka piękna pięćdziesięciopensówka! Taka nietypowa, jeszcze nigdy takiej nie widziałem!
  -Chłopcze, pokaż ją, proszę! – wykrzyknął John.
  Dziecko wręczyło monetę starcowi.
  -Przecież to moja szczęśliwa moneta, którą dała mi mama, gdy byłem mniej więcej w twoim wieku! Nigdy się z nią nie rozstaje, przynosi mi szczęście. Musiała mi wypaść z kieszeni, gdy siadałem na ławce. Jak dobrze, że ją zauważyłeś! Znowu przyniosła mi szczęście – wołał uradowany staruszek.
  -To niesamowite! Jakie szczęście? – zapytał chłopczyk.
  -Ohh Charlie! Takie, że ty przechodziłeś tą pustą ulicą akurat wtedy, gdy ja prawie zasłabłem, gdyby nie ty nie wiem czy bym tu nie zemdlał. Dlatego teraz chcę abyś ty wziął tą monetę i zawsze ją nosił przy sobie i gwarantuje, że szczęście cię nigdy nie opuści – odrzekł John.
  Charlie ze łzami w oczach przyjął monetę i schował ją głęboko do kieszeni, po czym chwycił staruszka delikatnie za rękę i ruszyli wspólnie w stronę domu Johna.

  Mam nadzieję, że pomogłam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *