1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: 1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej?

1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania 1. W jaki sposób zmieniają się zapasy wody w glebie na przestrzeni roku, czym wywołane są te zmiany? 2. Metody identyfikacji suszy hydrogeologicznej?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *