1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: 1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce.

1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania 1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania 1. Scharakteryzuj znaczenie rolnictwa w kształtowaniu krajobrazu w Polsce. 2. Scharakteryzuj znaczenie urbanizacji w kształtowaniu krajobrazu w Polsce., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *