Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź.

Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Ada 1 TANGGAPAN untuk pertanyaan: “Kąt pomiędzy bokami AC i AB trójkąta ABC wynosi 40*. Ile wynoszą miary kątów utworzonych przez symetralne boków AB i AC? Wykonaj rysunek pomocniczy i uzasadnij odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *