Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : )

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : )

Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : )

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : ) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : )". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Jak po niemiecku napisac zapytanie do grupy osob: “Ogladacie Mistrzostwa Swiata w pilce recznej?” Nie z tlumacza bo zglosza, daje naj : ), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *