Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź :)

Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Fladze narodowej należy okazywać szacunek. Możesz to zrobić w następujący sposób : 1. 2. 3. 4. 5. Proszę o szybką odpowiedź :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *