Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź !

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź !

Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź !

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź ! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź !". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Modestas twierdzi, że objętość gazu znajdującego się w naczyniu równa się objętości jego cząstek. Czy chłopak ma rację ? Plizz teraz o odpowiedź !, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *