Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%.

Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Oblicz, ile gramów wody trzeba dolać do 150g 40% formaliny, w której przechowywane są preparaty biologiczne, aby otrzymać roztwór 25%., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *