Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !!

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !!

Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !!

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !!". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Trzeba rozwiazać ten cały test. potrzebne są wszystkie obliczenia. Dam 25 pkt. oraz naj i podziekuje. Nie robić spamu !!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *