Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów .

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów .

Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów .

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów . poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów .". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opisz okoliczności w jakich Tristan i Izolda wypili sporządzony napój , przedstaw konsekwencje tego czynu, Zwróć uwagę na rozterki bohaterów ., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *