Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika?

Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Babcia ma w spiżarni 35 słoików z ogórkami kiszonymi,w każdym trzy piąte kg ogórków. Ile kilogramów ogórków babcia włożyła do słoika?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *