Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt.

Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Wymien znane ci potrawy które przyrządza sie stosując podane na str. 57-58 procesy obróbki cieplnej Technika w praktyce Dam 10 pkt., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *