Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt!

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt!

Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt!

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt! poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt!". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Na nowo odkrywam kośció. I sakramenty. -Katecheza powtórkowa klasa 6 cwiczenia Wierze w Kościół strona 26,27 Daje najkee 30 pkt!, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *