Czego można byc inżynierem? :) wypiszecie? :) i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Czego można byc inżynierem? :) wypiszecie? :) i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze?

Czego można byc inżynierem? 🙂 wypiszecie? 🙂 i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Czego można byc inżynierem? :) wypiszecie? :) i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Czego można byc inżynierem? :) wypiszecie? :) i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Czego można byc inżynierem? :) wypiszecie? :) i jeszcze po jakim profilu idzie sie na inżynierie? co trzeba zdawać na maturze?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *