Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 :) Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi :) Proszę na dziś….

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 :) Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi :) Proszę na dziś….

Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 🙂 Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi 🙂 Proszę na dziś….

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 :) Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi :) Proszę na dziś…. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 :) Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi :) Proszę na dziś….". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Mam pytanie dla simomaniaków !!!! Jak ustawiać meble jak się chce ??? W The sims 4 :) Co trzeba przycisnąć aby przestawiać o milimetry??? Myślę że wiecie o co chodzi :) Proszę na dziś…., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *