Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ?

Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Asia sprzątała swój pokój od godziny 11 : 10 przed południem do godziny 1 . 30 po południu . Ile czasu Asia sprzątała swój pokój ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *