Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj ;)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj ;)

Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj 😉

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj ;) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj ;)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Ile punktów wspólnych mają okręgi : o środku w punkcie (-2,3) i promieniu długości 2 oraz o środku ( 3,1) i promieniu 4 ? Daje naaaj ;), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *