Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty.

Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Do zasobów tworzonych przez Fundację Wikimedia należą A. Encyklopedia Wikipedia. B. Wikisłownik. C. Encyklopedia Britannica. D. Wikicytaty., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *