Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego?

Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Suma nieskonczonego ciągu geometrycznego jest dwa razy większa od pierwszego wyrazu tego ciągu. Ile razy mniejszy jest wyraz pierwszy od trzeciego?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *