Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc :)

Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Hej muszę napisać menu z kaloriami na zimę i lato ( ma się w nim znajdywać co powinnam jeść od rana do wieczora w zimę i lato i obok napisać kalorie) proszę o pomoc :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *