Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. :)

Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Ułóż dialog pomiędz Julią , a Ojcem. CO mogłaby zrobić Julia , aby ta rozmowa przebiegła w innym tonie niż w książce . Dam Dużo Pkt. I NAJ. :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *