Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. :)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. :)

Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. 🙂

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. :) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. :)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Hej ,mam prośbę jeżeli pisał już może ktoś sesje z + 3 gimnazjum , możecie powiedzieć co było , proszeee dam dużo pkt. :), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *