Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc ;)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc ;)

Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc 😉

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc ;) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc ;)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Obliczyć granicę przy x dążącym do 1 dla 1 – pierwiastek trzeciego stopnia z x dzielone przez 1 – pierwiastek piątego stopnia z x. Bardzo proszę o pomoc ;), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *