Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? :D DAM NAJ ! ;)

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? :D DAM NAJ ! ;)

Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? 😀 DAM NAJ ! 😉

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? :D DAM NAJ ! ;) poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? :D DAM NAJ ! ;)". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Robie prezentacje na historie i potrzebuje wiadomosci na temat wzrostu narodow na ziemiach polskich. Ktos chcialby mi pomoc ? :D DAM NAJ ! ;), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *