Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ?

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ?

Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ?

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ? poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ?". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Mam nokie lumie 520 zaktualizowałem system do windows 8.1 i nie mogę przesyłać ani odbierać plików przez bluetooth dlaczeo ?, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *