Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu.

Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.

Pytanie brzmi: Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu.

Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu.

DYSKUSJA I ODPOWIEDZI

Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu. poniżej. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.

Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu.". Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Pociąg jadący z punktu A do B jedzie z prędkością 60km/h, wracając z punktu B do A jedzie 30km/h. Oblicz ile wynosi średnia prędkość jadącego pociągu., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *